תוכן עניינים

חברות אחסון מובילות
חדש באתר

ג'ט סרבר

ג'ט סרבר (JetServer) – אחסון אתרים מקצועי

מחפשים חברת אחסון אתרים המבססת את שרתיה בחוות השרתים בישראל? הגעתם למקום הנכון! חברת האחסון JetServer, מספקת שירותי אירוח אתרים ברמה הגבוהה, בשירות מנצח, שמתאים לכולם. החברה מספקת ללקוחות גדולים וקטנים מגוון פתרונות אחסון: אחסון וורדפרס, אחסון בענן, VPS, ושרתים ייעודים. אז… האם שירותיה של חברת ג'ט סרבר באמת משתלמים לכיסו של הצרכן? בדף זה, תגלו את התשובה. לפניכם ביקורת עדכנית, מפורטת, על חברת השרתים הוותיקה, הישראלית, והמצליחה – JetServer.

JetServer

להצטרפות לג'ט סרבר לחצו כאן

הכירו את ג'ט סרבר (JetServer) – במה מדובר?

חברת אחסון אתרים ג'ט סרבר היא חברה ישראלית אשר מספקת "פתרונות" אחסון אתרים שמתאימים לכולם. החברה, JetServer, נוסדה בשנת 2006, ומאז הפכה להיות אחת מחברות האחסון המובילות ביותר בישראל. החברה מציעה מגוון שירותים כמו: אחסון אתרים רגיל, אחסון וורדפרס, אחסון ב־VPS, אחסון בענן, והשכרת שרתים ייעודיים לכל מטרה. החברה, מתגאה מאוד "בשירות" שהיא מספקת ללקוחותיה. חברת JetServer, תאפשר לכם לבחור את מיקום השרתים משני מיקומים אפשריים: ישראל ו־Frankfurt בגרמניה.

החברה, ג'ט סרבר, מציעה את כל פתרונות שירותי האחסון הקיימים במקום אחד. החברה מאוד "נדיבה" במשאבים שלה, ותספק לכם בחבילות האחסון תעבורה ושטח דיסק ללא הגבלה. התמיכה שהיא מספקת ללקוחותיה ראויה לשבח, הידע מצד התומכים מאוד מקצועי, ומהירויות הטעינה בארץ טובות במיוחד.

בגדול, החברה מציעה שלל פתרונות שמתאימים לכולם: בעלי אתרים קטנים ימצאו את עצמם בשרתי אחסון שיתופים, בעלי אתרים בינוניים \ גדולים \ או מורכבים יוכלו לרכוש שרתים וירטואליים (VPS) או שרתים ייעודים לפי הדרישה. וכמו כן, אתרים המשתמשים במערכות CMS פופולאריות יוכלו למצוא תוכניות וחבילות שעברו "אופטימיזציה" מיוחדת עבור מערכות כמו: WordPress, Joomla, ו־Drupal. החברה, מאפשרת לכם להתקדם גם לשוק "הבינלאומי" ולהציע שירותים באמצעות מיקומי השרתים הנמצאים במיקומים שונים בעולם: ארה"ב, גרמניה, אמסטרדם, הולנד, טקסס, ומיקומים נוספים המאפשרים לכם לפנות לקהל אחר.

חבילות האחסון של JetServer כוללים את הפיצ'רים הבאים: התקנה בקליק, נפח ותעבורה ללא הגבלה, תעודות SSL מאובטחות בחינם, אחסון על גבי כונני SSD מהירים, cPanel, חומת אש וכלי אבטחה, ניתוח סטטיסטי על אתרי האינטרנט באחסון, תיבות MYQSL ללא הגבלה, וכמובן – תיבות דוא"ל ללא הגבלה. בקיצור, החברה, מציעה לכם משאבים טובים שתוכלו לנצל אותם בכל פרויקט – גדול או קטן כאחד.

מהם היתרונות של JetServer על פני חברות אחסון אחרות?

לפניכם מספר יתרונות חשובים, פיצ'רים שכדאי לכם להכיר, ודברים מעניינים על חברת JetServer:

  1. חבילות אחסון נדיבות במיוחד – חבילות האחסון של ג'ט סרבר מאוד נדיבות במשאבים. שטחי האחסון ותעבורת הנתונים בכל חבילות האחסון הם ללא הגבלה! שזה, יתרון עצום! בנוסף, החברה מציעה חבילות "מיוחדות" לבעלי אחסון \ אתר \ מערכות CMS. חבילות אלו, עברו אופטימיזציה ייעודית אשר מתאימה את עצמה למערכות כמו: וורדפרס, ג'ומלה, דרופל, ומגנטו. חבילות אחסון אלה, כוללות סביבת פיתוח מתקדמת, ומערכת מטמון מתקדמות ברמת השרת. מערכת המטמון של JetServer מאפשרת לשמור בצורה אוטומטית את משאבי האתר ולספק אותם בהתאם כאשר מתקבלת בקשה מצד הגולשים. זוהי אפשרות שתעניק לכם "תוספת" למהירות האתר.
  2. סביבת פיתוח Staging – ג'ט סרבר מאפשרת לכם לעשות "ניסויים" מבלי לפגוע באתר המקורי. במילים אחרות, תוכלו לשכפל את האתר, וליצור עבורו סביבת פיתוח ולהתחיל לבצע בו טעויות, ניסויים, או שינויים מבלי שזה יפגע באתר "החי". לאחר השינויים שתבצעו, תוכלו להעביר אותם לאתר המקורי בקלות ובפשטות. JetServer מכנה את סביבת הפיתוח בשם Staging. ניתן לעשות זאת בקלות על ידי ה־cPanel, תחת WordPress Toolkit. פשוט תעשו Clone. זה מתאים במיוחד למפתחים, מתכנתים, או כאלה שרוצים להתנסות בהגדרות חדשות ולבצע שינויים חדשים באתר.
  3. אבטחה ו־Firewall נגד מתקפות האקינג – אתרים ישראלים מושכים אליהם "אש" והופכים ליעד עיקרי ופופולארי של אקרים ברחבי העולם, במיוחד במדינות ערב, בקרב אקרים פלסטיניים. בעקבות זאת, חברת JetServer הרימה את "הכפפה" ונותנת לכם מענה מושלם לבעיה זו. מלבד חומת האש (Firewall) ברמת השרת, החברה חוסמת את הגישה למדינות ערב, מגבילה את ניסיונות התקיפה והגישה, ומשתמשת בהגנה כפולה למניעת חדירה. כמו כן, החברה מספקת מענה גם בהתקפות DDos (התקפת מניעת שירות) ופריצות מרובות לשרת. במידה הצורך, החברה תספק לכם מענה ותגביל את הגישה מארצות נבחרות מחו"ל או מכלל הארצות מלבד ישראל. במילים אחרות: החברה תוכל להתאים את מידת האבטחה וה־Firewall לצרכים הבלעדיים שלכם.
  4. רכישת \ רישום דומיין חדש ישירות מהחברה – בנוסף לשירותי אחסון אתרים מנוהל, החברה מציעה שירותי רכישת \ רישום דומיין חדש \ חידוש דומיין נוכחי. העברת הדומיין מספק אחר הינו בחינם. דרך האתר תוכלו לרכוש דומיינים ישראלים, עולמיים, ולבצע העברה באמצעות קוד EPP. לא כל חברות האחסון מספקות את השירות, לכן, זה מציב את JetServer מעל כולם במישור זה. דומיין ישראלי, יעלה לכם בין 70-83 ₪ לשנה, דומיין בינלאומי יעלה לכם 69 ₪ וניתן לבצע חידוש אוטומטי. כמו כן, תקבלו ממשק ייחודי ונפרד לניהול הדומיין שלכם, רשומות ה־DNS, ותמיכה שוטפת. בנוסף, החברה תספק לכם הסתרה WHOIS (פרטי הדומיין) בתשלום נפרד וסימלי. בכך, תוכלו להבטיח את פרטיות הדומיין, את פרטי ובעלות הדומיין, וכן תמנעו גישה מאחרים לצפות בנתוני הדומיין: תאריך רישום הדומיין, פקיעה, וכו'. שירות זה, נועד, למנוע "גניבה" של הדומיין מבעליו המקוריים.
  5. ממשק cPanel בעברית – חברת האחסון ג'ט סרבר מספקת שירותי אחסון עם ממשק ה־cPanel. הממשק מאוד ידידותי למשתמש, נוח לתפעול, ומספק את כל הכלים שאתם צריכים לנהל את האתר ואת מרכיבי האחסון. בו, תוכלו לנהל את בסיס הנתונים שלכם, את שטח הדיסק, לצפות בסטטיסטיקה על אתרכם, לנהל את הגיבויים, את תיבות הדוא"ל שברשותכם, ולהתקין מערכות בקוד פתוח נוספות. כמו כן, תוכלו להתקין "בקליק" מערכות CMS שונות בזכות ה־Softaculous ישירות ממשק הניהול של החברה. פאנל הניהול הינו בשפה העברית, זמין עבור כל חבילות האחסון, ומאפשר לכם לנהל, לתחזק, ולהשתמש בכלי ה־Hosting בצורה הכי נוחה שאפשר – חיסכון בזמן.
  6. ביצועים ברמה גבוהה מאוד – תחילה, תוכלו לבחור את מיקום השרת לפי מיקום קהל היעד. לדוגמא: אם האתר פונה לקהל הבינלאומי, תוכלו למקם את השרת בארה"ב. ומהצד השני, אם האתר פונה לקהל המקומי הישראלי, תוכלו לבחור בשרת ישראלי אשר נמצא בחוות השרתים של בזק בינלאומי. המיקום של השרת, משפיע רבות על מהירות האתר, הביצועים, וזמני התגובה.הביצועים של JetServer הם מהטובים ביותר מבין חברות האחסון הישראליות. בבדיקה שערכנו, ה־UPTIME וזמינות השרתים הינם כ־100%uptime. הבדיקה התבצעה על השרתים במשך 30-days. ערכנו את הבדיקות בשני אתרים מובילים: GTmetrix ו־PingDom. ובשניהם, התקבלו תוצאות וביצועים מושלמים. מהבדיקות שנערכו, רואים שהשרתים עברו אופטימיזציה מאוד טובה. חברת ג'ט סרבר קיבלה בבדיקה ב־ GTmetrixשרתי החברה קיבלו ציון של B בשני המישורים: PageSpeed ו־YSlow. אם זאת, בבדיקה עצמה, זמן הטעינה של הדף ערך כ־4 שניות, שזה המון מאוד.אם זאת, זכרו שמדובר בשרתי אחסון בישראל, ושרת הבדיקה היה בחו"ל, ולכן זמן הטעינה התערך משמעותית. באופן ישיר וידני, הטעינה בדפדפן Chrome דרך המחשב, הייתה מהירה יחסית, כ־08s. שזה, מאוד מהיר, במיוחד בכניסה הראשונה והייחודית לאתר. לקהל היעד הישראלי, השרתים של ג'ט סרבר בבזק בינלאומי הם הבחירה הטובה והמהירה ביותר שנתקלו בה. במידה ותבחרו בצורה נכונה ואידיאלית את מיקום השרתים, תקבלו אצל ג'ט סרבר ביצועים גבוהים מאוד.
  7. תמיכה מהטובה ביותר בארץ – בצמוד לשירות המצוין של חברת האחסון יופרס, גם חברת האחסון – JetServer, מעניקה שירות ותמיכה מצוינת. למעשה, בין הטובות בארץ. הן בשליטה בידע המקצועי, הן בזמינות, והן בפתרונות שהתומכים מספקים ללקוחות החברה. בבדיקות שערכנו על צוות התמיכה של החברה, התרשמנו מאוד לטובה! שירות ותמיכה מצוינים לשבח, מהירים במענה, ומספקים פתרון ישיר לבעיה כזו או אחרת. המענה והתמיכה הינו דרך הטלפון, כרטיסי התמיכה, ובאמצעות פנייה בכתובת ה־Mail של החברה.ניתן לפנות אל החברה בשעות: 08:00-23:00 באמצעות כל דרכי התמיכה ויצירת הקשר שפירטנו קודם לכן. זמני ההמתנה הממוצעים של החברה הם עד 60 דקות לפי הבדיקה הרציפה שעשינו לאורך שבוע שלם. גם כשרצינו לבצע פעולות פשוטות, נציגי התמיכה עשו זאת עבורנו עם חיוך. הכל מתועד במערכת הפניות, הגישה מאוד אינפורמטיבית ומקצועית, והנציגים והתומכים מספקים את השירות שלדעתנו הכי טוב בישראל.

אז… בשורה התחתונה, חברת האחסון JetServer, היא אחת מחברות האחסון הטובות ביותר שתמצאו. השרתים ממוקמים בישראל ובעולם, התומכים מספקים שירות מקצועי ואדיב, והביצועים מצוינים. יש לחברה יתרונות נוספים, שאותם, כנראה תראו בקשר רציף עם החברה. ללא ספק, החברה, מרשימה בדרכה.

האם יש הצדקה במחיר – כמה עולה אחסון אתרים בג'ט סרבר?

ישנם כ־3 חבילות אחסון אתרים שיתופי ב־JetServer. בכל החבילות, תקבלו נפח דיסק ותעבורה חודשית ללא הגבלה, ושאר האלמנטים בחבילות אותו הדבר פרט לכמות האתרים. בחבילה הבסיסית והראשונה, תקבלו אתר אחד בחבילה, ובשאר החבילות כמות אתרים ללא הגבלה. המחירים מתחילים ב־44 ₪ ועד 90 ₪ בחודש. לפניכם טבלה מעודכנת עם המחירים למספר חבילות אחסון שמציעה חברת השרתים ג'ט סרבר:

שם החבילה נפח אחסון מעבדים זיכרון (RAM) תעבורה כמות אתרים סה"כ
תוכנית אישית ללא הגבלה 2 מעבדים 2GB Unlimited אתר אחד 44 ₪ לחודש
תוכנית עסקית ללא הגבלה 2 מעבדים 2GB Unlimited Unlimited 64 ₪ לחודש
תוכנית מתקדמת ללא הגבלה 2 מעבדים 2GB Unlimited Unlimited 90 ₪ לחודש
JetPress v2 20GB NVME 2 מעבדים Unlimited Unlimited אתר אחד 55 ₪ בחודש
JetPress v3 20GB NVME 3 מעבדים Unlimited Unlimited אתר אחד 75 ₪ בחודש
JetPress v4 20GB NVME 4 מעבדים Unlimited Unlimited אתר אחד 110 ₪ בחודש
JetCloud V1 40GB NVME 2 מעבדים 2GB 5TB 307 ₪ לחודש
JetCloud V2 60GB NVME 2 מעבדים 4GB 5TB 370 ₪ לחודש
JetCloud V3 100GB NVME 4 מעבדים 8GB 5TB 555 ₪ לחודש

*חבילות האחסון ניתנות לרכישה באמצעות כל סוגי כרטיסי האשראי

חברת אחסון אתרים JetServer – למי זה מיועד \ מתאים?

חברת אחסון אתרים JetServer מספקת שירותי אחסון אתרים מכל סוג ומעניקה שירות ותמיכה מהטובים בארץ. האיחסונים והשירותים של החברה מתאימים לכל סוגי הפרויקטים, לכל סוגי האתרים, ובכל סדרי הגודל הקיימים. החל מאתרים קטנים, בלוגים אישיים, אתרים מורכבים וגדולים, פשוט הכל! זה מתאים לכל אחד. כמו כן, חברת ג'ט סרבר, מתאימה את עצמה לחברות וסוכנויות קידום, בעלי אתרים אישיים, וכל אחד שזקוק לפתרון אירוח ברמה גבוהה.

הסיבה לבחור ב־JetServer היא בזכות מיקום השרתים (ISR) ובזכות תודעת השירות הגבוהה.